IN-P55QDTRGBW
DigiKeys varenummer
1830-IN-P55QDTRGBWTR-ND - Tape & Reel (TR)
1830-IN-P55QDTRGBWCT-ND - Afskåret tape (CT)
1830-IN-P55QDTRGBWDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
IN-P55QDTRGBW
Beskrivelse
LED RGBW CLEAR 8PLCC SMD
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Rød, Grøn, Blå, Hvid (RGBW) 624nm rød, 525nm grøn, 470nm blå LED-indikation – Diskret 2V rød, 3,2V grøn, 3,2V blå, 3,2V hvid 8-SMD, J-ledning
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
IN-P55QDTRGBW Modeller
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2V rød, 3,2V grøn, 3,2V blå, 3,2V hvid
Mfr
Strøm - Test
20mA rød, 20mA grøn, 20mA blå, 30mA hvid
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Synsvinkel
120°
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Farve
Bølgelængde - Dominerende
Konfiguration
Uafhængig
Pakke/hus
8-SMD, J-ledning
Linsegennemsigtighed
Klar
Leverandørs enhedspakning
Millicandela-normering
Størrelse/dimension
5,50mm L x 5,00mm B
Linsetype
Rund med flad top
Højde (maks.)
1,90mm
Linsestørrelse
4,50mm diam.