77DS-12-09
DigiKeys varenummer
2882-77DS-12-09-ND
Producenter
Producentens varenummer
77DS-12-09
Beskrivelse
AC/AC WALL MNT ADPT 9VAC 1.33A
Detaljeret beskrivelse
9VAC 1,33A AC/AC Ekstern Vægophæng Adaptere Fast blad Indgang
Kategori
Spænding - Input
240VAC
Spænding - Output
9VAC
Serie
Strøm - Output (maks.)
1,33A
Effekt (Watt)
12 W
Anvendelsesregion
Australien
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Størrelse/dimension
3,23" L x 2,24" B x 1,93" H (82,0mm x 57,0mm x 49,0mm)