77DE-12-24
DigiKeys varenummer
2882-77DE-12-24-ND
Producenter
Producentens varenummer
77DE-12-24
Beskrivelse
AC/AC WALL MNT ADPT 24VAC 500MA
Detaljeret beskrivelse
24VAC 500mA AC/AC Ekstern Vægophæng Adaptere Fast blad Indgang
Kategori
Spænding - Input
230VAC
Spænding - Output
24VAC
Serie
Strøm - Output (maks.)
500mA
Effekt (Watt)
12 W
Anvendelsesregion
Europa
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Størrelse/dimension
3,23" L x 2,24" B x 1,93" H (82,0mm x 57,0mm x 49,0mm)