77DE-06-24
DigiKeys varenummer
2882-77DE-06-24-ND
Producenter
Producentens varenummer
77DE-06-24
Beskrivelse
AC/AC WALL MNT ADPT 24VAC 250MA
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24VAC 250mA AC/AC Ekstern Vægophæng Adaptere Fast blad Indgang
Kategori
Spænding - Input
230VAC
Producenter
Ideal Power Ltd.
Spænding - Output
24VAC
Serie
Strøm - Output (maks.)
250mA
Emballage
Boks
Effekt (Watt)
6 W
Varestatus
Aktiv
Applikationer
ITE (kommerciel)
Anvendelsesregion
Europa
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Form
Vægophæng
Størrelse/dimension
2,64" L x 1,93" B x 1,57" H (67,0mm x 49,0mm x 40,0mm)