44ATM160T-P240
DigiKeys varenummer
2882-44ATM160T-P240-ND
Producenter
Producentens varenummer
44ATM160T-P240
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Detaljeret beskrivelse
24V 160 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
160 W
Effektforbrug uden belastning
210mW (maks.)
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Ledningslængde
47" (1,20m)
Størrelse/dimension
7,20" L x 3,19" B x 1,65" H (183,0mm x 81,0mm x 42,0mm)
Spænding - Input
100 – 240VAC
Spænding - Output
24V
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
6,6A