44ATM090T-P240
DigiKeys varenummer
2882-44ATM090T-P240-ND
Producenter
Producentens varenummer
44ATM090T-P240
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Detaljeret beskrivelse
24V 90 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
210mW (maks.)
Producenter
Ideal Power Ltd.
Polarisering
Positivt center
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 11,0mm
Ledningslængde
59" (1,50m)
Størrelse/dimension
6,29" L x 2,52" B x 1,38" H (160,0mm x 64,0mm x 35,0mm)
Spænding - Input
100 – 240VAC
Spænding - Output
24V
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
3,75A
Vægt
1,01lbs (460g)
Effekt (Watt)
90 W