44ATM065T-P300
DigiKeys varenummer
2882-44ATM065T-P300-ND
Producenter
Producentens varenummer
44ATM065T-P300
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 65W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30V 65 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
150mW
Producenter
Ideal Power Ltd.
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
Medicinal
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 11,0mm
Anvendelsesregion
Nordamerika
Ledningslængde
59" (1,50m)
Form
Stationær (klasse I)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Størrelse/dimension
4.69" L x 2.36" B x 1.42" H (119.0mm x 60.0mm x 36.0mm)
Spænding - Input
100 – 240VAC
Godkendelsesagentur
CB, CE, cULus, FCC, PSE, TUV, UKCA
Spænding - Output
30V
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
2,17A
Vægt
0,772lb (350,17g)
Effekt (Watt)
65 W