GT04-111-126-A
DigiKeys varenummer
5871-GT04-111-126-A-ND
Producenter
Producentens varenummer
GT04-111-126-A
Beskrivelse
THT GATE DRIVE TRANSFORMER
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
990µH Gatedrev Impulstransformere 1:1:1 Hulmontering
Kategori
ET (volt-tid)
126VµS
Producenter
ICE Components, Inc.
Omdrejningsforhold - primær:sekundær
1:1:1
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bakke
Størrelse/dimension
0,810" L x 0,480" B (20,57mm x 12,19mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,750" (19,05mm)
Transformertype
Gatedrev
Driftstemperatur
-40°C – 155°C
Induktans
990µH