82188-100B-02-D
DigiKeys varenummer
5378-82188-100B-02-D-ND
Producenter
Producentens varenummer
82188-100B-02-D
Beskrivelse
CABLINE-VS II HAR 30P 100MM 1:N
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 Firkantede kabelenheder Hanstik til hanstik 0,328' (100,00mm, 3,94")
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,020" (0,50mm)
Producenter
I-PEX
Længde
0,328' (100,00mm, 3,94")