81787-100B-02-D
DigiKeys varenummer
5378-81787-100B-02-D-ND
Producenter
Producentens varenummer
81787-100B-02-D
Beskrivelse
CABLINE-UY HAR 10P 200MM 1:N
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede kabelenheder Hanstik til hanstik 0,656' (200,00mm, 7,87")
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,014" (0,35mm)
Producenter
I-PEX
Længde
0,656' (200,00mm, 7,87")