ST18/SMAM/SMAM/24IN
DigiKeys varenummer
3628-ST18/SMAM/SMAM/24IN-ND
Producenter
Producentens varenummer
ST18/SMAM/SMAM/24IN
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til SMA 4,60mm UD koaksialkabel 24,00" (609,60mm)
Kategori
2. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Producenter
Huber+Suhner, Inc.
2. Kontakts køn
Han
Serie
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Bulk
Længde
24,00" (609,60mm)
Varestatus
Aktiv
Kabeltype
4,60mm UD koaksialkabel
Type
SMA til SMA
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Frekvens - Maks.
18 GHz
1. Kontakts køn
Han
Farve
Blå
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-55°C – 105°C