PMAST145/11PC08/11PC08/12IN
DigiKeys varenummer
3628-PMAST145/11PC08/11PC08/12IN-ND
Producenter
Producentens varenummer
PMAST145/11PC08/11PC08/12IN
Beskrivelse
TESTCABLE 145 GHZ ST145 0.8 M/0.
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial 0,8mm til 0,8mm 0,8mm UD koaksialkabel 12,00" (304,80mm)
Kategori
2. stikforbindelse
0,8mm stik (han)
Producenter
Huber+Suhner, Inc.
2. Kontakts køn
Han
Serie
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Længde
12,00" (304,80mm)
Varestatus
Aktiv
Kabeltype
0,8mm UD koaksialkabel
Type
0,8mm til 0,8mm
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
0,8mm stik (han)
Frekvens - Maks.
145 GHz
1. Kontakts køn
Han
Farve
Sort
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C