MINI141-12HT
DigiKeys varenummer
3628-MINI141-12HT-ND
Producenter
Producentens varenummer
MINI141-12HT
Beskrivelse
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial SMA til SMA Håndformbar 0,141 12,00" (304,80mm)
Kategori
2. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Producenter
Huber+Suhner, Inc.
2. Kontakts køn
Han
Serie
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Bulk
Længde
12,00" (304,80mm)
Varestatus
Aktiv
Kabeltype
Håndformbar 0,141
Type
SMA til SMA
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (han)
Frekvens - Maks.
26.5 GHz
1. Kontakts køn
Han
Farve
Sølv
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C