CSSV1500N-154R
DigiKeys varenummer
480-CSSV1500N-154R-ND
Producenter
Producentens varenummer
CSSV1500N-154R
Beskrivelse
CURRENT SENSOR 1500A
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Strømsensorer 1500A 1 kanaler Strømsensor Dobbeltrettet Modul, Enkelt gennemløb
Kategori
Output
CAN Bus
Mfr
Frekvens
DC, 50Hz ~ 60Hz
Serie
Nøjagtighed
±0,5%
Emballage
Boks
Spænding - Forsyning
6V – 18V
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
200mA
Til måling
AC/DC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C