MDF6-10DS-3.5C
DigiKeys varenummer
H124167-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDF6-10DS-3.5C
Beskrivelse
CONN SOCKET HSG 10POS 3.50MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede stikforbindelser – Huse Fatning Hvid 0,138" (3,50mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MDF6-10DS-3.5C Modeller
Kategori
Rækkeafstand
0,197" (5,00mm)
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Pose
Fastgørelsestype
Smæklås
Varestatus
Aktiv
Farve
Hvid
Stikforbindelse type
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA), Nylon
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,138" (3,50mm)