DF65-5P-1.7V(21)
DF65-5P-1.7V(21)
DF65-5P-1.7V(21)
DigiKeys varenummer
H122501TR-ND - Tape & Reel (TR)
H122501CT-ND - Afskåret tape (CT)
H122501DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DF65-5P-1.7V(21)
Beskrivelse
CONN HEADER SMD 5POS 1.7MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Overflademontering 5 positioner 0,067" (1,70mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DF65-5P-1.7V(21) Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Fastgørelsestype
Smæklås
Serie
Isoleringshøjde
0,065" (1,65mm)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktudformning
Rektangulær
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish - Kobling
Tin
Stikforbindelse type
Kontaktfinish - Stift
Tin
Kontakttype
Hanblad
Kontaktmateriale
Messing
Afstand - Kobling
Isoleringsmateriale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Antal positioner
Funktioner
Binding af loddetin
Antal rækker
1
Driftstemperatur
-40°C – 105°C