DF63A-2EP-3.96C
DF63A-2EP-3.96C
DF63A-2EP-3.96C
DigiKeys varenummer
DF63A-2EP-3.96C-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF63A-2EP-3.96C
Beskrivelse
CONN PLUG 3.96MM INLINE
Detaljeret beskrivelse
2 Firkantede stikforbindelser – Huse Stik Sort 0,156" (3,96mm)
EDA/CAD-modeller
DF63A-2EP-3.96C Modeller
Kategori
Antal rækker
1
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Pose
Fastgørelsestype
Haspeholder
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort
Stikforbindelse type
Isoleringsmateriale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Kontakttype
Hanben
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,156" (3,96mm)