Billede for DF62WZ-9P-2.2DSA(21) er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DF62WZ-9P-2.2DSA(21)
DigiKeys varenummer
26-DF62WZ-9P-2.2DSA(21)-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF62WZ-9P-2.2DSA(21)
Beskrivelse
Interconnect Rectangular
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 9 positioner 0,087" (2,20mm)
Kategori
Fastgørelsestype
Haspeholder
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,112" (2,84mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,610" (15,49mm)
Emballage
Bakke
Kontaktudformning
Kvadratisk
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Stikforbindelse type
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
8,00µin (0,203µm)
Kontakttype
Hanben
Kontaktfinish - Stift
Tin
Afstand - Kobling
Kontaktmateriale
Messing
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Antal rækker
3
Funktioner
Kortstyr
Rækkeafstand - kobling
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Antal positioner belastet
Alle
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Isoleringsfarve
Sort
Kappe
Afskærmet - 4 vægge
Strømklassificering (AMPS)
3,5A