DF62WC-3S-2.2C
DigiKeys varenummer
26-DF62WC-3S-2.2C-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF62WC-3S-2.2C
Beskrivelse
CONN SKT HSG 3POS 2.20MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Firkantede stikforbindelser – Huse Fatning Hvid 0,087" (2,20mm)
Kategori
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Pose
Fastgørelsestype
Smæklås
Varestatus
Last Time Buy
Farve
Hvid
Stikforbindelse type
Funktioner
Vandbestandig
Kontakttype
Hunfatning
Isoleringsmateriale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Antal positioner
Driftstemperatur
-35°C – 105°C
Afstand
0,087" (2,20mm)