DF61Y-2S-2.2C(13)
DigiKeys varenummer
DF61Y-2S-2.2C(13)-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF61Y-2S-2.2C(13)
Beskrivelse
CONN RCPT 2POS 2.2MM CRIMP
Detaljeret beskrivelse
2 Firkantede stikforbindelser – Huse Koblingsstik Naturlig 0,087" (2,20mm)
EDA/CAD-modeller
DF61Y-2S-2.2C(13) Modeller
Kategori
Afstand
0,087" (2,20mm)
Mfr
Antal rækker
1
Serie
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Kontaktterminering
Krympe
Varestatus
Aktiv
Farve
Naturlig
Stikforbindelse type
Isoleringsmateriale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-40°C – 105°C