DF59-22PCFA
DigiKeys varenummer
H11957TR-ND - Tape & Reel (TR)
H11957CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
DF59-22PCFA
Beskrivelse
CONN SSL PLUG CONT 22AWG CRIMP
Detaljeret beskrivelse
22 AWG SSL Kontakt, Stik Krympe Frithængende (In-Line)
EDA/CAD-modeller
DF59-22PCFA Modeller
Kategori
Terminering
Krympe
Producenter
Hirose Electric Co Ltd
Trådtykkelse
22 AWG
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Driftstemperatur
-35°C – 105°C
Type
Kort til kabel/tråd
Spændingsklassifikation
230 V
Stikforbindelse type
Kontakt, Stik
Strømklassificering (AMPS)
3A