DF57H-4P-1.2V(21)
DigiKeys varenummer
H12105TR-ND - Tape & Reel (TR)
H12105CT-ND - Afskåret tape (CT)
H12105DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DF57H-4P-1.2V(21)
Beskrivelse
CONN HEADER SMD 4POS 1.2MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Overflademontering 4 positioner 0,047" (1,20mm)
EDA/CAD-modeller
DF57H-4P-1.2V(21) Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Fastgørelsestype
Svinglås
Serie
Isoleringshøjde
0,055" (1,40mm)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktudformning
Rektangulær
Stikforbindelse type
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
39,4µin (1,00µm)
Kontakttype
Hanblad
Kontaktfinish - Stift
Tin
Afstand - Kobling
Kontaktmateriale
Messing
Antal positioner
Isoleringsmateriale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Antal rækker
1
Funktioner
Binding af loddetin
Driftstemperatur
-35°C – 85°C