DF57-2P-2.4V(21) det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Hirose Electric Co Ltd
På lager: 0
Datablad
Tilslutnings-header Overflademontering 2 positioner 0,094" (2,40mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DF57-2P-2.4V(21)
DigiKeys varenummer
DF57-2P-2.4V(21)-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
DF57-2P-2.4V(21)
Beskrivelse
CONN HEADER SMD 2POS 2.4MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Fastgørelsestype
Svinglås
Serie
Isoleringshøjde
0,055" (1,40mm)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kontaktudformning
Rektangulær
Varestatus
Forældet
Kontakttype
Hanblad
Kontaktmateriale
Messing
Afstand - Kobling
Isoleringsmateriale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Antal positioner
Funktioner
Binding af loddetin
Antal rækker
1
Driftstemperatur
-35°C – 85°C