DF33-8DS-3.3C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Hirose Electric Co Ltd
På lager: 0
Datablad
8 Firkantede stikforbindelser – Huse Koblingsstik Naturlig 0,130" (3,30mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DF33-8DS-3.3C
DigiKeys varenummer
H11644-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF33-8DS-3.3C
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 8POS 3.30MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Rækkeafstand
0,228" (5,80mm)
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Pose
Fastgørelsestype
Smæklås
Varestatus
Last Time Buy
Farve
Naturlig
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-35°C – 85°C
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,130" (3,30mm)