DF3-14EP-2C
DigiKeys varenummer
H4048-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF3-14EP-2C
Beskrivelse
CONN PLUG HSG 14POS 2.00MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
14 Firkantede stikforbindelser – Huse Stik Sort 0,079" (2,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DF3-14EP-2C Modeller
Kategori
Antal rækker
1
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Pose
Farve
Sort
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Kontakttype
Hanben
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Antal positioner
Grundlæggende varenummer
Afstand
0,079" (2,00mm)