DF3-12S-2C
DF3-12S-2C
DF3-12S-2C
DigiKeys varenummer
H2093-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF3-12S-2C
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 12POS 2.00MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Firkantede stikforbindelser – Huse Koblingsstik Sort 0,079" (2,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DF3-12S-2C Modeller
Kategori
Antal rækker
1
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Pose
Farve
Sort
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Kontakttype
Hunfatning
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Antal positioner
Grundlæggende varenummer
Afstand
0,079" (2,00mm)