DF1E-12S-2.5C
DigiKeys varenummer
H3777-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF1E-12S-2.5C
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM
Detaljeret beskrivelse
12 Firkantede stikforbindelser – Huse Koblingsstik Hvid 0,098" (2,50mm)
EDA/CAD-modeller
DF1E-12S-2.5C Modeller
Kategori
Antal rækker
1
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Pose
Fastgørelsestype
Smæklås
Varestatus
Aktiv
Farve
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-35°C – 85°C
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,098" (2,50mm)