DF1E-10S-2.5C er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Molex
På lager: 969
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Molex
På lager: 10.107
Datablad
På lager: 0
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
JST Sales America Inc.
JAM
På lager: 797
JST Sales America Inc.
På lager: 718
10 Firkantede stikforbindelser – Huse Koblingsstik Hvid 0,098" (2,50mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DF1E-10S-2.5C
DigiKeys varenummer
H3775-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF1E-10S-2.5C
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 10POS 2.50MM
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
DF1E-10S-2.5C Modeller
Kategori
Antal rækker
1
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Pose
Fastgørelsestype
Smæklås
Varestatus
Aktiv
Farve
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-35°C – 85°C
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,098" (2,50mm)