DF1BZ-2P-2.5DS
DF1BZ-2P-2.5DS
DF1BZ-2P-2.5DS
DigiKeys varenummer
H10999-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF1BZ-2P-2.5DS
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 2POS 2.5MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering, Retvinklet 2 positioner 0,098" (2,50mm)
EDA/CAD-modeller
DF1BZ-2P-2.5DS Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,177" (4,50mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,142" (3,60mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,224" (5,69mm)
Antal rækker
1
Driftstemperatur
-35°C – 85°C
Spændingsklassifikation
150V