DF1BZ-18DP-2.5DS
DigiKeys varenummer
H11032-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF1BZ-18DP-2.5DS
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 18POS 2.5MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering, Retvinklet 18 positioner 0,098" (2,50mm)
EDA/CAD-modeller
DF1BZ-18DP-2.5DS Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Modtakt (push-pull)
Mfr
Kontaktlængde - Kobling
0,177" (4,50mm)
Serie
Kontaktlængde - Stift
0,130" (3,30mm)
Isoleringshøjde
0,339" (8,61mm)
Antal rækker
2
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA), Nylon
Rækkeafstand - kobling
Driftstemperatur
-35°C – 85°C
Spændingsklassifikation
150V