DF1BZ-10DP-2.5DSA
DigiKeys varenummer
H11045-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF1BZ-10DP-2.5DSA
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 10POS 2.5MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 10 positioner 0,098" (2,50mm)
EDA/CAD-modeller
DF1BZ-10DP-2.5DSA Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,177" (4,50mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,142" (3,60mm)
Serie
Samlet kontaktlængde
0,417" (10,60mm)
Isoleringshøjde
0,374" (9,50mm)
Antal rækker
2
Funktioner
Kileforbindelsesgang
Rækkeafstand - kobling
Driftstemperatur
-35°C – 85°C
Spændingsklassifikation
250V
Monteringstype
Samlede stakhøjder
14mm