DF1B-34DS-2.5RC
DF1B-34DS-2.5RC
DF1B-34DS-2.5RC
DigiKeys varenummer
H3824-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF1B-34DS-2.5RC
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 34POS 2.50MM
Detaljeret beskrivelse
34 Firkantede stikforbindelser – Huse Koblingsstik Hvid 0,098" (2,50mm)
EDA/CAD-modeller
DF1B-34DS-2.5RC Modeller
Kategori
Antal rækker
2
Mfr
Rækkeafstand
0,098" (2,50mm)
Serie
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Kontaktterminering
Krympe, IDC
Varestatus
Aktiv
Farve
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-35°C – 85°C
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,098" (2,50mm)