DF1B-24DES-2.5RC
DigiKeys varenummer
H3761-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF1B-24DES-2.5RC
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 24POS 2.50MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 Firkantede stikforbindelser – Huse Koblingsstik Hvid 0,098" (2,50mm)
EDA/CAD-modeller
DF1B-24DES-2.5RC Modeller
Kategori
Rækkeafstand
0,098" (2,50mm)
Mfr
Monteringstype
Panelmontering, Snap-in
Serie
Kontaktterminering
Krympe, IDC
Emballage
Pose
Fastgørelsestype
Låserampe
Varestatus
Aktiv
Farve
Hvid
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-35°C – 85°C
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,098" (2,50mm)