DF11-14DS-2C
DF11-14DS-2C
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-14DS-2C
DigiKeys varenummer
H2140-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF11-14DS-2C
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 14POS 2.00MM
Detaljeret beskrivelse
14 Firkantede stikforbindelser – Huse Koblingsstik Sort 0,079" (2,00mm)
EDA/CAD-modeller
DF11-14DS-2C Modeller
Mfr
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)
Serie
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Kontaktterminering
Krympe
Varestatus
Aktiv
Farve
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,079" (2,00mm)