DF11-10DEP-2A
DigiKeys varenummer
H2931-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF11-10DEP-2A
Beskrivelse
CONN ADAPT PLUG/PLUG 10POS 2MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Firkantede stikforbindelser – Adaptere Stik, Hanben til Stik, Hanben 0,079" (2,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DF11-10DEP-2A Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Antal positioner
10
Producenter
Hirose Electric Co Ltd
Afstand
0,079" (2,00mm)
Serie
Antal rækker
2
Emballage
Pose
Rækkeafstand
0,079" (2,00mm)