T50RTM250HSM4
DigiKeys varenummer
1436-1835-ND
Producenter
Producentens varenummer
T50RTM250HSM4
Beskrivelse
CBL TIE RELEASABL BLK 50LB 8.39"
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Standard, Kan frigives Sort 1,97" (50,00mm) 0,185" (4,70mm) 50lbs (22,68kg)
Kategori
Længde - Faktisk
0,699' (213,13mm, 8,39")
Producenter
HellermannTyton
Monteringstype
Trykbeslag, Grantræ
Emballage
Bulk
Strækstyrke
50lbs (22,68kg)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Varmestabiliseret
Tråd-/kabelbindertype
Standard, Kan frigives
Materiale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Længde - Cirka
8,5"
Farve
Sort
Bundtdiameter
1,97" (50,00mm)
Grundlæggende varenummer
Bredde
0,185" (4,70mm)