M80-FE21268F2-0450L
DigiKeys varenummer
952-M80-FE21268F2-0450L-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-FE21268F2-0450L
Beskrivelse
CBL ASSY 2MM 12POS FMALE TO WIRE
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Firkantede kabelenheder Fatning til individuelle ledere 1,48' (450,00mm)
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,079" (2,00mm)
Producenter
Harwin Inc.
Længde
1,48' (450,00mm)