M80-FD20368L0-0150L
DigiKeys varenummer
952-M80-FD20368L0-0150L-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-FD20368L0-0150L
Beskrivelse
CBL L-TEK FMALE 3POS 150MM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Firkantede kabelenheder Fatning til individuelle ledere 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Antal rækker
1
Producenter
Harwin Inc.
Afstand - Stikforbindelse
0,079" (2,00mm)
Serie
Længde
0,492' (150,00mm, 5,91")