M80-FC305F1-06-0450L
DigiKeys varenummer
952-3988-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-FC305F1-06-0450L
Beskrivelse
CBL ASS RG178 FMALE 450MM 6POS
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 Firkantede kabelenheder Fatning til individuelle ledere 1,48' (450,00mm)
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,157" (4,00mm)
Længde
1,48' (450,00mm)