M80-FC305F1-02-0300L
DigiKeys varenummer
952-3978-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-FC305F1-02-0300L
Beskrivelse
CBL ASS RG178 FMALE 300MM 2POS
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Firkantede kabelenheder Fatning til individuelle ledere 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,157" (4,00mm)
Længde
0,984' (300,00mm, 11,81")