M80-FB10868F2-0150L
DigiKeys varenummer
952-M80-FB10868F2-0150L-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-FB10868F2-0150L
Beskrivelse
4+4 POS. FEMALE T-CONTACT DIL 22
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 Firkantede kabelenheder Fatning til kabel 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
Harwin Inc.
Afstand - Stikforbindelse
0,079" (2,00mm)
Serie
Længde
0,492' (150,00mm, 5,91")