M80-4000000F1-04-327-00-000
DigiKeys varenummer
952-M80-4000000F1-04-327-00-000-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-4000000F1-04-327-00-000
Beskrivelse
4 POS. FEMALE SIL 16AWG CABLE CO
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 Rectangular posiciones Koblingsstik Stikforbindelse Loddemetal Guld 16 AWG
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M80-4000000F1-04-327-00-000 Modeller
Kategori
Antal rækker
1
Producenter
Harwin Inc.
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Fastgørelsestype
Skruelås
Emballage
Bulk
Kabelterminering
Loddemetal
Varestatus
Aktiv
Trådtype
Diskret
Stikforbindelse type
Koblingsstik
Trådtykkelse
16 AWG
Funktioner
Jackskruer, Polariseringsnøgle
Antal positioner
4
Kontaktfinish
Guld
Afstand
0,157" (4,00mm)