M80-4000000F1-03-329-00-000
DigiKeys varenummer
952-M80-4000000F1-03-329-00-000-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-4000000F1-03-329-00-000
Beskrivelse
3 POS. FEMALE SIL 20AWG CABLE CO
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Rectangular posiciones Koblingsstik Stikforbindelse Krympning og loddemetal Guld 20 AWG
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M80-4000000F1-03-329-00-000 Modeller
Kategori
Antal rækker
1
Producenter
Harwin Inc.
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Fastgørelsestype
Skruelås
Emballage
Bulk
Kabelterminering
Krympning og loddemetal
Varestatus
Aktiv
Trådtype
Diskret
Stikforbindelse type
Koblingsstik
Trådtykkelse
20 AWG
Kontakttype
Hunfatning, Strøm
Funktioner
Jackskruer, Polariseringsnøgle
Antal positioner
3
Kontaktfinish
Guld
Afstand
0,157" (4,00mm)