M55-8006842-0150A
DigiKeys varenummer
952-M55-8006842-0150A-ND
Producenter
Producentens varenummer
M55-8006842-0150A
Beskrivelse
CBL ASSEM 1.27MM 68POS F-F 150MM
Detaljeret beskrivelse
68 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,492' (150,00mm, 5,91")
EDA/CAD-modeller
M55-8006842-0150A Modeller
Kategori
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Længde
0,492' (150,00mm, 5,91")
Antal positioner
68
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)