M55-8005042-0300A
DigiKeys varenummer
952-M55-8005042-0300A-ND
Producenter
Producentens varenummer
M55-8005042-0300A
Beskrivelse
CBL ASSEM 1.27MM 50POS F-F 300MM
Detaljeret beskrivelse
50 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,984' (300,00mm, 11,81")
EDA/CAD-modeller
M55-8005042-0300A Modeller
Kategori
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Længde
0,984' (300,00mm, 11,81")
Antal positioner
50
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)