M55-8003242-0150A
DigiKeys varenummer
952-M55-8003242-0150A-ND
Producenter
Producentens varenummer
M55-8003242-0150A
Beskrivelse
CBL ASSEM 1.27MM 32POS F-F 150MM
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,492' (150,00mm, 5,91")
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M55-8003242-0150A Modeller
Kategori
Afstand - Kabel
0,025" (0,64mm)
Producenter
Harwin Inc.
Længde
0,492' (150,00mm, 5,91")
Emballage
Bulk
Funktioner
Smæklås, Polariseringsnøgle
Varestatus
Aktiv
Farve
Grå, Bånd
Stikforbindelse type
Fatning til fatning
Afskærmning
Uskærmet
Antal positioner
32
Kabelterminering
IDC
Antal rækker
2
Kontaktfinish
Guld
Afstand - Stikforbindelse
0,050" (1,27mm)