M50-3301342
M50-3301342
Harwin’s Company Overview
M50-3301342
DigiKeys varenummer
952-2643-ND
Producenter
Producentens varenummer
M50-3301342
Beskrivelse
CONN RCPT 26POS IDC 30AWG GOLD
Detaljeret beskrivelse
26 Rectangular posiciones Koblingsstik Stikforbindelse IDC Guld 30 AWG
EDA/CAD-modeller
M50-3301342 Modeller
Kategori
Rækkeafstand
0,050" (1,27mm)
Producenter
Harwin Inc.
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Fastgørelsestype
Haspeholder
Emballage
Rør
Kabelterminering
IDC
Varestatus
Aktiv
Trådtype
Båndkabel
Stikforbindelse type
Koblingsstik
Trådtykkelse
30 AWG
Kontakttype
Hunfatning
Funktioner
Gennemføring
Antal positioner
26
Kontaktfinish
Guld
Afstand
0,050" (1,27mm)