M300-MC70305M1-0450L
DigiKeys varenummer
952-4032-ND
Producenter
Producentens varenummer
M300-MC70305M1-0450L
Beskrivelse
CBL ASS 3MM M 3POS SNGL 450MM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Firkantede kabelenheder Stik til individuelle trådledere 1,48' (450,00mm)
Kategori
Længde
1,48' (450,00mm)
Producenter
Harwin Inc.
Funktioner
Tilslutningsflange, Polariseringsnøgle
Serie
Farve
Hvid, Individuel
Emballage
Pose
Afskærmning
Uskærmet
Varestatus
Aktiv
Kabelterminering
Krympe
Stikforbindelse type
Stik til individuelle trådledere
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
3
Kontaktfinishs tykkelse
5,90µin (0,150µm)
Antal rækker
1
Grundlæggende varenummer
Afstand - Stikforbindelse
0,118" (3,00mm)