M300-FC10605F2-0150L
DigiKeys varenummer
952-4000-ND
Producenter
Producentens varenummer
M300-FC10605F2-0150L
Beskrivelse
CBL ASS 3MM F 6POS DUAL 150MM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 Firkantede kabelenheder Fatning til individuelle ledere 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Længde
0,492' (150,00mm, 5,91")
Producenter
Harwin Inc.
Funktioner
Polariseringsnøgle, Skruelås
Serie
Farve
Hvid, Individuel
Emballage
Pose
Afskærmning
Uskærmet
Varestatus
Aktiv
Kabelterminering
Krympe
Stikforbindelse type
Fatning til individuelle ledere
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
6
Kontaktfinishs tykkelse
5,90µin (0,150µm)
Antal rækker
2
Grundlæggende varenummer
Afstand - Stikforbindelse
0,118" (3,00mm)