G125-MV13405M1P
G125-MV13405M1P
Harwin’s Company Overview
G125-MV13405M1P
DigiKeys varenummer
952-4114-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-MV13405M1P
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 34POS 1.25MM
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 34 positioner 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-modeller
G125-MV13405M1P Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Stift
0,118" (3,00mm)
Mfr
Isoleringshøjde
0,193" (4,90mm)
Emballage
Strip
Stikforbindelse type
Kontaktfinish - Stift
Funktioner
Tilslutningsflange, Monteringsflange, Pick and Place
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Strømklassificering (AMPS)
2A
Kappe
Afskærmet - 4 vægge
Spændingsklassifikation
450V
Monteringstype
Samlede stakhøjder
7,25mm, 7,33mm